Skip to main content

DRUK PREMIUM

Jesteśmy drukarnią, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług druku ekosolwentowego i UV.

Nasza firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalny zespół, który każde zlecenie wykonuje z pełnym profesjonalizmem. Oferujemy druk ekosolwentowy, który charakteryzuje się barwą, różną gamą kolorów. Nasze ekosolwentowe druki są idealne dla wielu zastosowań, w tym jak reklamy zewnętrzne, plakaty, banery, naklejki, siatki mesh, grafiki pojazdów i wiele innych.

Druk z profesjonalną dokładnością

Dzięki wysokiej jakości drukarkom ekosolwentowym możemy stosować wyraziste grafiki, w każdych warunkach atmosferycznych i trwałe wydruki, które zachwycą klientów.

Dodatkowo oferujemy druk UV, który umożliwił nam tworzenie efektownych i trwałych wydruków na różnych powierzchniach. Nasza technologia druku UV pozwala na druk na płaskich materiałach, w tym jak płyty PCV, plexi, szkło, metal, drewno, ceramika i wiele innych. Dzięki temu możemy zintegrować unikalne rozwiązania, które przyciągną uwagę odbiorców i wyróżnią Wasze projekty.

Tymczasowa Grafika Okienna

Niezależnie od tego, czy chcesz zareklamować otwarcie nowej firmy, czy zasłonić okna na czas budowy, tymczasowe grafiki na okna i usuwalne naklejki będą idealnym wyborem. 

Tymczasowa Grafika Okienna to skuteczne, a jednocześnie tanie rozwiązanie, które przyciągnie uwagę potencjalnych klientów przechodzących obok Twojego nowego lokalu. Często używana do zasłaniania okien podczas prac remontowych, tymczasowa folia okienna pełni również ważną funkcję bezpieczeństwa, uniemożliwiając nikomu zobaczenie narzędzi i sprzętu przechowywanego wewnątrz budynku, zmniejszając ryzyko potencjalnego włamania i kradzieży narzędzi z terenu.