Skip to main content

Litery przestrzenne


Litery przestrzenne są jedną z najbardziej efektownych form reklamy zewnętrznej – są estetyczne, trwałe, w razie potrzeby podświetlane. Jesteśmy kompleksowym wykonawcą liter zewnętrznych 3D, wykonywanych na zlecenie klientów z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic. Oferujemy litery przestrzenne, litery ze styroduru, dibondu, litery 3d, litery podświetlane.

Litery przestrzenne - na zewnątrz i wewnątrz budynku

Litery przestrzenne, jako element reklamy zewnętrznej, stanową ważną rolę w marketingu firmy. Charakteryzują się estetycznym wykonaniem, odpornością na warunki atmosferyczne. Poprzez zastosowanie kolorów i dowolność kształtów są atrakcyjne wizualnie, a do tego mają możliwości podświetlenia w formie LED. Dzięki temu litery przestrzenne przykuwają wzrok i zapadają w pamięć przechodniów i osób odwiedzających centra handlowe. Właśnie takie atrakcyjne, wykonane w formacie 3D, często podświetlane napisy przyciągają klienta. Mieszkańcy Trójmiasta i okolic, podczas spacerów po galeriach handlowych, często skuszeni atrakcyjnymi napisami przestrzennymi reklamującymi firmę, decydują się wejść do danego sklepu czy kawiarni.

Litery przestrzenne - poza zastosowaniem liter przestrzennych na fasadach budynków czy ścianach wewnątrz centrów handlowych, często są one także wykorzystywane we wnętrzach biur. Stanowią swojego rodzaju wizytówkę firmy - przy wejściu do biura lub w holu biurowca np. w Gdańsku, Gdyni czy innych miastach Polski. W takiej formie także doskonale spełniają swoją rolę.

Litery przestrzenne - elastyczność i łatwość montażu

Napisy z zastosowaniem liter 3D charakteryzują się dużą elastycznością, jeżeli chodzi o formę i sposób ich wykonania. MarkoAdvert, dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz nabytemu przez lata doświadczeniu, jest w stanie zapewnić swoim klientom z Trójmiasta indywidualnie przygotowany projekt, przewidujący dowolne wielkości, kształty i kolory liter oraz logotypów. W razie potrzeby napisy 3D mogą być również podświetlane przez 24 godziny, przy użyciu taśmy LED. Z kolei standardowe napisy bez podświetlenia, wykonujemy z najwyższej jakości trwałych materiałów, takich jak np. styrodur. Dzięki temu, że jest to pianka, tak wykonane litery przestrzenne są lekkie i łatwe w montażu.

Jednym z elementów usług MarkoAdvert, jest transport i montaż napisów przestrzennych. Naszym klientom z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic Trójmiasta dowozimy i montujemy gotowe produkty.

Pasja jaką jest dla nas praca, wieloletnie doświadczenie, ilość zrealizowanych projektów i nowoczesne zaplecze technologiczne pozwalają nam zagwarantować klientom najwyższą jakość usługi oraz samego produktu.