Skip to main content

Informacja wizualna


Oferujemy wszelkiego rodzaju oznakowania: informacyjne, dekoracyjne i reklamowe na zewnątrz oraz wewnątrz budynków w Trójmieście. W ramach informacji wizualnej wykonujemy oznakowanie w biurach, centrach handlowych i innych budynkach, informację kierunkową, piktogramy, reklamy, totemy, standy świetlne oraz semafory.

Tablice informacyjne i reklamowe od lat wpisują się w nasz krajobraz. Stykamy się z nimi w zasadzie wszędzie i codziennie. Szyldy, tablice informacyjne przed wejściem np. do biura czy urzędu w Gdańsku, tabliczki kierunkowe i informacyjne w centrach handlowych w Gdyni, czy szyldy reklamowe restauracji w Sopocie - to wszystko są elementy szeroko rozumianej informacji i reklamy wizualnej.

Korzystamy z nich na co dzień, często bezwiednie, ale właśnie dlatego muszą być czytelne i przyciągać wzrok przechodniów. Pod tym właśnie kątem przygotowujemy poszczególne elementy informacji wizualnej. Proponujemy gotowe rozwiązania lub projektujemy indywidualne, zgodnie z potrzebami klienta.

Tablice informacyjne na trójmiejskich budynkach


Wykonujemy wszelkiego rodzaju tablice informacyjne oraz piktogramy - od małych tabliczek oznaczających np. kierunek czy konkretne miejsce, poprzez większe tablice np. regulaminy, aż po duże formy informacyjne, wykorzystywane zarówno wewnątrz budynków, jak też na otwartym terenie w Gdańsku, Gdyni i okolicach.

Realizujemy zlecenia na wykonanie tablic reklamowych, które nadal są bardzo istotną i stosunkowo tanią formą reklamy zewnętrznej. Przygotowane przez firmę MarkoAdvert tablice

Totemy, standy i semafory w Trójmieście

Równie istotnym elementem informacji wizualnej zarówno w formie reklamowej, jak też czysto informacyjnej są totemy, standy świetlne oraz semafory – standardowy już widok na ulicach naszych miast, czy też w centrach handlowych. Wykonujemy każdy rodzaj tego typu urządzeń - podświetlane diodami LED, wolnostojące, te na trwałe związane z gruntem, w różnych formatach geometrycznych.

Nasze realizacje można spotkać w wielu miejscach w Trójmieście - to szyldy urzędów miejskich, tablice informacyjne w centrach handlowych, czy też piktogramy w biurowcach.