Skip to main content

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe są jednym z najbardziej skutecznych elementów promocji firmy i marki. Można je zamontować na zewnątrz lub wewnątrz sklepu lub innego punktu handlowo- usługowego. Nasza firma oferuje najwyższej klasy kasetony z dibondu oraz kasetony z licem tekstylnym do sklepów i innych punktów, zlokalizowanych w centrach handlowych w Trójmieście i okolicach.

Kasetony - reklama w centrum handlowym

Reklama w formie kasetonu charakteryzuje się wysoką estetyką, elegancją i trwałością. Co najważniejsze - jest także bardzo efektywna. Działa przez cały czas otwarcia np. centrum handlowego w Gdańsku, a w przypadku montażu na zewnątrz i zastosowania podświetlenia – przez całą dobę bez względu na warunki pogodowe. Dzięki temu widoczność reklamy po zmroku - np. na elewacji galerii handlowych czy innych budynków w Trójmieście - jest równie wysoka jak w dzień.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy wykonać dla Państwa rozmaite projekty kasetonów najwyższej jakości. Na podstawie naszych dotychczasowych realizacji, polecamy klientom kasetony z dibondu oraz kasetony z napinanymi licami tekstylnymi. Oba rodzaje kasetonów gwarantują wysoką jakość i odpowiednie walory wizualne. Dodatkowym ich atutem jest to, że są bezobsługowe, łatwe w konserwacji i odporne na warunki zewnętrzne.

Kasetony z dibondu

Kasetony z dibondu należą do najbardziej efektownych i prestiżowych form reklamy zewnętrznej. Wykonane są ze specjalnej płyty kompozytowej z rdzeniem z tworzywa sztucznego i aluminiowymi wykończeniami. Najważniejszą zaletą kasetonów wykonanych z dibondu jest estetyka oraz możliwość dopracowania każdego elementu. Dlatego cenione są przez klientów wymagających, którzy wiedzą jak duże znaczenie dla ich firmy ma reklama zewnętrzna. Dodatkowe atuty kasetonów z dibondu to możliwość zastosowania różnorodnych barw i tekstury, energooszczędne oświetlenie typu LED, czujniki zmierzchowe, wodoodporne zasilacze oraz różne możliwości montażu.

Przede wszystkim jednak, to stylowy wygląd, nadający witrynie prestiżowy charakter sprawia, że przyciągają one wzrok potencjalnego klienta. Cieszą się więc rosnącą popularnością wśród firm, posiadających swoje punkty w galeriach handlowych w Trójmieście i okolicach.

Kasetony z licem tekstylnym

Kasetony z wykorzystaniem systemu napinającego do tkanin tekstylnych, doskonale sprawdzają się przy rozwiązaniach podświetlanych lub grafikach dekoracyjnych. Często można je zobaczyć jako elementy wystroju sali konferencyjnej, biura czy sklepu i witryny w centrum handlowym w Gdańsku lub w Gdyni.

Kasetony z licem tekstylnym charakteryzują się lekką i stabilną konstrukcją oraz ukrytą komorą napinającą. Dzięki temu tkanina z nadrukiem sublimacyjnym rozpięta na profilach, wygląda niezwykle efektownie.